Chaty a chalupy k pronajmutí - Český ráj

 

Roubená chalupa pod Troskami k pronajmutí v Českém ráji

 
Roubená chalupa pod Troskami k pronajmutí v Českém ráji - pohled zvenkuRoubená chalupa pod Troskami k pronajmutí v Českém ráji - pokoj
Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji kuchyňChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - kuchyňChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - jídelnaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - koupelnaRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - koupelnaRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - sociální zařízeníChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - koupelnaRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - chodbaRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - posezeníChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - výhled na TroskyChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - zahradaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - trampolínaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - bazén - ilustrační fotoChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - zahradaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - zahrad s posezením a bazénemChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - domeček pro dětiChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - zahradaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pohled zvenkuChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pohled z výšky
 

CENA PRONAJMUTÍ

Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - kód objektu: sm25

 

 

Cena za chalupu pro 5 osob

 

červenec a srpen

10.500 Kč/chalupa/týden

červen do 27.6.

7.400 Kč/chalupa/týden

červen 27.6. – 4.7.

9.300 Kč/chalupa/týden

květen

6.500 Kč/chalupa/týden

září (30.8.-27.9.)

6.500 Kč/chalupa/týden

pobyt na 2 noci

3.000 Kč/chalupa/2 noci

pobyt na 3 noci

3.900 Kč/chalupa/3 noci

pobyt na 4 noci

4.500 Kč/chalupa/4 noci

 

Na místě se skládá jen vratná kauce (2.000 Kč) a hradí se rekreační poplatek obci (15 Kč/dospělý/den).

Chalupa k pronajmutí od 30.4. - 27. 9., v sezoně (červenec a srpen) týdenní pobyty, v mimosezoně možné prodloužené víkendové pobyty, nástup na pobyt je možný mezi 14. – 16. hod.


 

 

 

 

 

Zaujalo nás - tipy na cesty a dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ...

 

A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

 

Všechna práva stránky Chaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa pod Troskami vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz