Chaty a chalupy k pronajmutí - Český ráj

 

Roubená chalupa pod Troskami k pronajmutí v Českém ráji

 
Roubená chalupa pod Troskami k pronajmutí v Českém ráji - pohled zvenkuRoubená chalupa pod Troskami k pronajmutí v Českém ráji - pokoj
Chaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji kuchyňChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - koupelnaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - koupelnaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pokojRoubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - posezeníChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - výhled na TroskyChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - zahradaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - trampolínaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - bazénChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - zahradaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - zahradaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - domeček pro dětiChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - zahradaChaty a chalupy Český ráj - Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - pohled zvenku
 

CENA PRONAJMUTÍ

Roubená chalupa pod Troskami v Českém ráji - kód objektu: sm25

 

 

květnové svátky (30.4.-3.5., 7.5.-10.5.)        

3.900 Kč/apartmá/3 noci

květen (17.5.-31.5.)

5.600 Kč/apartmá/týden

červen (31.5.-28.6.)

6.500 Kč/apartmá/týden

červenec a srpen

9.600 Kč/apartmá/týden

září (30.8.-27.9.

5.600 Kč/apartmá/týden

 

Všechny poplatky jsou v ceně. Na místě se skládá jen vratná kauce (2.000 Kč).

Chalupa k pronajmutí od 30.4. - 27. 9., v sezoně (červenec a srpen) týdenní pobyty, v mimosezoně možné prodloužené víkendové pobyty, nástup na pobyt je možný mezi 14. – 16. hod.
 

 

 

 

 

Zaujalo nás - tipy na cesty a dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ...

 

A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

 

Všechna práva stránky Chaty a chalupy k pronajmutí - Chalupa pod Troskami vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz